Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Nepřehlédněte > Rekonstrukce silnice - pokládka betonové stabilizační vrstvy

Rekonstrukce silnice - pokládka betonové stabilizační vrstvyV týdnu od 15.8.2022 začnou pokládky betonové stabilizační vrstvy v sanované části komunikace a to v první fázi od spodní křižovatky směrem k horní části obce. Na tuto čerstvě položenou vrstvu není možné až do vytvrdnutí vjíždět. Ani po vytvrdnutí ji není možné zatěžovat nákladními auty a těžkou technikou. Přejezd osobních vozidel je s opatrností možný.
Dále průběžně probíhají pokládky obrub chodníků a to včetně obrub v místech vjezdů k nemovitostem. V místech, kde jsou již obruby položeny, není možné tyto přejíždět, hrozí jejich vylomení. Ani po položení stabilizační betonové vrstvy nebude ještě možné tyto obruby přejíždět. Své automobily proto budete muset bohužel parkovat na jiných místech. Přejíždět vjezdové obruby bude možné až po položení podkladové asfaltové vrstvy. To stavba předpokládá v třetí zářiové dekádě. Pro parkování můžete využít obecní pozemky:
• Parkoviště u Kulturního domu (zde prosím parkujte vpravo kolmo na KD nebo vlevo na zelené ploše a zachovejte prostor pro výjezd hasičské techniky)
• Parkoviště a betonovou plochu u obecního úřadu a sokolského hřiště
• Prostor u kůlny naproti staré hasičárně
• Plochu po krajích hasičského hřiště
Ostatní vjezdy, kde není plánováno osazení obrub (většinou vjezdy na obecní nebo soukromé komunikace), bude možné průběžně s opatrností využívat.

Josef Gorgan
starosta obce