Vyhledat v textu

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuální informace > Uzavírka Pěkov - výlukové jízdní řády

Uzavírka Pěkov - výlukové jízdní řádyDatum konání:
24.5.2023

Od 29.5. do 9.7.2023 dojde k uzavírce průtahu Pěkova (https://mapy.cz/s/boredezeja) mezi Policí nad Metují a Broumovem. Z tohoto důvodu budou regionální autobusové linky vedeny po objízdné trase přes Lachov a Bohdašín (https://mapy.cz/s/dabozogolo).

Zastávka Pěkov,Ostaš bude po dobu uzavírky přesunuta před odbočku na Lachov. Zastávka Pěkov, Hony bude předsunuta před začátek stavby blíže k Honům (https://mapy.cz/s/lecabarajo). Zastávka Pěkov,střed bude po dobu uzavírky bez obsluhy.

Linka 305 Broumov – Náchod – Hradec Králové

Spoje z Broumova vyjedou o 5 minut dříve, z Police nad Metují směr Náchod jsou časy odjezdů zachovány. V opačném směru budou spoje přijíždět do Broumova o 5 -7 minut později.

Linka 375 Broumov – Police nad Metují – Hronov - Náchod

Spoje z Broumova vyjedou o 5 minut dříve, z Police směr Náchod jsou časy odjezdů zachovány. V opačném směru budou spoje přijíždět do Broumova o 5 -7 minut později.

Na lince jsou zavedeny speciální spoje v úseku Broumov – Pěkov,Hony, které zajistí obsluhu Pěkova ze severní strany. Tyto spoje budou mít přípoje na zastávce Jetřichov,rozc. i ve směru Náchod.

Linka 371 Broumov – Meziměstí – Adršpach

Uzavírka se dotkne pouze okrajově večerních spojů, které jsou vedeny z/do Hejtmánkovic z Police nad Metují. Z Jetřichova pojedou na zastávku Pěkov,Ostaš, nikoliv Hony.

 

Jízdní řády

0911375.PDF

911371.PDF

0911305.PDF